ZEGARKI ADRIATICA

ZEGARKI ADRIATICA

Firma powstała w 1852 roku w Moutelier w Szwajcarii. W początkowej fazie były to dwie firmy (Adria i Adriatica), które w 1962 roku połączyły się. Zegarki męskie jak i zegarki damskie Adriatica zaczęła produkować w 1931 roku, jednak do Polski jej produkty zaczęto sprowadzać dopiero w 1990 roku. Od 2010 roku fabryka produkująca zegarki Adriatica mieści się we włoskojęzycznym kantonie Szwajcarii, Ticino, w miejscowości Camorino.

Celem firmy jest tworzenie nowych wzorów i modeli zegarków, które doskonale odpowiadają zmianom stylu naszego pokolenia, zachowując konkurencyjne ceny. W ofercie producenta są zegarki złote, zegarki pozłacane, pokrywane cynkiem lub tytanem przy pomocy metody PVD oraz zegarki stalowe. Zegarki Adriatica to zarówno klasyczne zegarki mechaniczne, jak i zegarki automatyczne (samonakręcające się), które są napędzane przez mechanizmy ETA i Selita. To także zegarki kwarcowe zawierające zaawansowane mechanizmy zegarowe Ronda, ETA i ISA. Główne grupy produktów Adriatica to zegarki damskie, zegarki męskie, zegarki specjalne (chronografy, zegarki wielofunkcyjne, pakiety twin – zestaw dwóch zegarków: damskiego i męskiego tego samego modelu) oraz zegarki lotnicze.

Adriatica skoncentrowała swoje wysiłki na doskonaleniu procesu produkcji i poprawie stylizacji już istniejących modeli zegarków. Wdrażanie nowych technologii i tworzenie nowoczesnych dzieł sztuki zegarmistrzowskiej, stały się kolejnymi kluczowymi celami firmy Adriatica.

Dziś Adriatica jest uznaną światową marką dostępną w wielu krajach, takich jak: USA, Niemcy, Irlandia, Polska, Rosja, Ukraina. Adriatica jest ponadto członkiem Federacji Szwajcarskich Producentów Zegarków (FHS).

"Zegarek szwajcarski" ucieleśnia ideę najwyższej jakości, dokładności, niezawodności w połączeniu z elegancją i oryginalnym wzornictwem. Jest to dokładnie to, czym są zegarki Adriatica.

www.leczeniehemoroidow.com.pl www.pamiec.org www.rzesy.net